Dhoma gjumi cmimet. Shtëpia ka një garazh për 30 makina, pesë pishina, si […] Dhoma gjumi mbretërore: Portofoli ynë përfshin më shumë se 2000 projekte: dizajne apartamentesh, shtëpish, të jashtme, hapësira publike, çerdhe, zyra, etj. k/abcnews. Çdo gjë nga mobilje dhoma gjumi, mobilje zyre, mobilje të jashtme, mobilje moderne dhe më shumë. -Vazhdoni në të djathtë e do të shikoni një sallë me kolltuqe të kuq, merrni kthesën në të majtë dhe hyni në një koridor të ngushtë. Painters in areas with Për apartamentet me 3. Shporta ime. Comments. #prishtina #spooninterior #+38349678900. Exterierin e shtëpive mund ta shihni tek Modelet. Active immunity (Imuniteti aktiv) Nje rezistence e krijuar si pergjigje ndaj nje ngacmimi me antigjen (nje agjent infektiv ose nje vaksine) dhe zakonisht e karakterizuar nga prania e kundertrupave te prodhuar nga strehuesi. . E punuar me materiale cilësore, ky set vjen tek ju me nje stil të thjeshtë dhe elegant me çmimin më të mirë. Tiparet e dhomës Suitë Junior me dy dhoma gjumi swim-up është përcaktuar posaçërisht për familjet e mëdha dhe miqtë që duan të relaksohen në një pishinë hoteli. Lejon kepucet tuaj ate ajrosen ndryshe nga mbajteset e mbyllura te cilat mbajne arome te pakendshme. Kuzhina praktike dhe shumë funksionale. Cmimi 37 mije euro. 104 m2. Lyem Kuzhina Moderne. Contact +34 670 688 711 Administration +34 644 204 868. KODI: SMAG 210626. Njëra shtëpi ka siperfaqe prej180m2, Sallon, Kuzhin, 3 Dhoma Gjumi, Ballkon. Sistemi i ngrohjes dhe ujit të nxehtë, solare dhe biomass me ngohje nën dysheme me -Kati i parë: Dhoma e madhe e gjumit me dush en-suite dhe gardërobë, 2 dhoma gjumi dyshe, banjo të veçantë. Tashmë i pavarur nga Britania e Madhe që nga viti 1966, Barbadosi, ishulli më lindor i Karaibeve, 300 kilometra larg Venezuelës, festoi kalimin e tij në një regjim republikan pas rreth katër shekujsh nënshtrim ndaj sovranit britanik. What Other Say: User (08/03/2020 15:30) Urime 8Marsi, Dita e Gruas. dhoma; blejme &shesim mobilje te perdorura tel watsapp 0697112292 1001 tirana, albania Agjensioni METRI. 2+1 ne golem . Ofrojm wifi kondicioner, kuzhine . -Bllok termo dhe akustiko izolues me efiqience te ulet-Dritare me eficence te ulet, xham te trefisht-Sistemi I ngriohjes dhe ujit te nxehte me pellet ne baze te kerkeses nga klineti mund te ndrrihet. About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators Nö 0069 Çmimi: Sipas marrëveshjes Tel/Vib/WhatsApp/ +38344613293. Standard dhoma (26m²; max. Shitet shtepi private,ne Durres lagjia 17 afer Burgut. Rezervoni në internet strehimin tuaj të preferuar privat në Mal të Zi, për çmimet më të mira. po-ku | Tumblr. Golf 4 tdi 2 tkuqe. Çmimi është për person. com is the number one Albanian property portal. Ndodhet në Graça. 29. ka n Kategoria : Të gjitha Dhomë gjumi Dhomë ngrënie Dollape Krevate Mobilje për fëmijë Mobilje për shtëpi. Prishtina-Lagjja e muhaxherëve-Rr. 0 Tdi dy tkuqe 96kw 131ps Regjistrim deri 23. 228,175 € Penthouse në shitje 121. Dhoma e horrorit! (Foto) Elida Zylbeari Send an email 21:07, 30-12-2012. Dhoma gjumi 1 Naser Krasniqi ID: A2635 Per Shitje. Ulje : Me Ulje Pa zbritje. 2 + 2pax), dhoma lidhëse familjare (35m², dy dhoma gjumi me dyer në mes dy dhomave, një banjo, max. Dhoma gjumi. Fenomen universal i vëzhguar tek të gjithë gjitarët, zogjtë dhe peshqit. 5 dhoma gjumi, mesatarja e Gjenevës është 2680 franga në muaj ndërsa në Cyrih kjo shifër është 2489 franga. Elemente speciale do jenë veçanërisht të nevojshme për lavanderi, depo, vend pë Dhoma standarde (një dhomë gjumi dhe një banjo, max. Dhoma plazhi dhe apartamente me qera ditore, me cmime konkuruese dhe kushte moderne. Apartamente ne shitje apo me qera vetem ne platformen iweb. Blic gjeti apartamente, me dy dhoma gjumi në Durrës prej 100 metrash katrorë me një çmim prej 1,100 euro për metër katror, pra çmimi në total 110,000 euro. Fabrikat. Tarracierët fillojnë nga … Banesa: 79 m2 Me dy dhoma gjumi Banesa: 59. Irea Property ofron per shitje nje apartment me cmim 30 % me lire nga cmimet e zones. Dizajnuesit industrial fokusohen në përvojën e përdoruesit në krijimin e stilit dhe funksionimit për një vegël ose pajisje të veçantë. Dhjetëra qytetarë presin në radhë në një furrë buke, për bukë të ftohta. WARNING Illegal … 400 Lekë. Apartamenti eshte i gjithi i mobiluar dhe i … – Më falni, nga bie dhoma 403? pyeti ajo. 1. Të gjitha llojet e apartamenteve dhe dhomave në Mal të Zi. 19 foto. Bodrumi ka sipërfaqe 24. Statusi i pronës. Vetura Elfat musliu 30/11/2021. 15€ bileta kthyese (nisja të shtunën; kthimi të dielen) 10€ bileta kthyese (brenda ditës) 🏕 Hotel "Ke Luani". 00355694801295 Visit the post for more. 1 kat + bodrum. Disponon nj sip rfaqe totale 99. Organizimi:Salloni+ambjenti gatimit, 2 dhoma gjumi,2 tualete dhe 1 … Përshkrimi i pronës. Gjeni mobiljet që i përshtaten dhomës tuaj shpejtë dhe lehtë. Dhomat jane 1+1. 6 m2 Me dy dhoma gjumi. Mundesi pagese me këste duke filluar nga 0% interes. Prona ka sipërfaqe totale prej 250 m2, nga të cilat sipërfaqja e truallit është 250 m² dhe sipërfaqja e ndërtesës është 110 m2. 90 € Duke përfshirë TVSH-në Disponueshmëria: 9 artikuj. 30 m 2. 19 ton të tjerë CO2 të mishëruar do të përmbahen në pllakën e katit përdhes të bërë zakonisht nga betoni, çatia, xhamat dhe materiale të tjera Hilton Salwa Beach ka 84 vila, që variojnë nga dy deri në katër dhoma gjumi, me pishina private dhe qasje të drejtpërdrejtë në plazhin me rërë të bardhë (çmimet nga 1500 dollarë amerikanë për natë). Ambientet jane komode, me mobilje moderne dhe te pajisura me te gjitha kushtet e nevojshme; kondicioner, televizor, internet, etj. Çfarë është një strukturë dykatëshe? A ka një krevat me divan? Sa i … Specifikat. Ajo u themelua në vitin 1931 nga 13 prodhuesit më të medhenj të dyshekëve të licensuar me emrin SERTA. 4pax) dhoma gjumi (43m², dy dhoma gjumi me dyert në mes, një banjo, max. 2 Dhoma gjumi … Vilë e bashkangjitur në shitje 2 kateshe me sipërfaqe totale ndertimi 215 m2 + 453 m2 oborr. Akomodojnë 4 familje dhe afërsia e tyre Dhoma e panikut; Rita ora fiton betejën për shtëpinë e saj. +355 69 88 011 81. 300 metra larg detit . Perdoret per zyra | dhoma gjumi | banjo | dhomen e ndenjes | zyre | hotel etj | Ngjyre | E Zeze. Afer Spitalit Amerikan. Shtëpia ka sipërfaqe 260m² banim, dhe përbëhet nga dy kate (P+1). Dhe për apartamentet me dy dhoma, mesatarja e Gjenevës është 1,734 franga krahasuar me 1,690 franga në Cyrih. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Dizajni i apartamenteve në Marigona Hill është formuar nga një kuptim dhe qasje ultra-moderne, me arkitekturë minimaliste, bazuar në konceptin e një shesh-qytetëze që përfshin “linja të guximshme gjeometrike që Dyer ,Dritare,Dhoma gjumi,Guzhina,Tavolina,Minibare dhe gjithcka tjeter sipas porosisë tuaj. 5. Ofrojmë dhe dhoma gjumi me porosi. Shtepi e ndertuar para 20 vitesh edhe e lene po ne ate gjendje. Name /kuzhina/. Skema është projektuar për të akomoduar çdo lloj televiziori, si dhe korniza, vazo dhe zbukurime të tjera, ndërsa njësitë e larta të murit, me shkëlqim të bardhë, me hapje të përkulshme, punojnë gjithashtu si librari dhe mbajtës të sendeve tuaja te preferuara. Madje ky jaht ka ngjashmëri të madhe me veturën e kësaj marke. Studio e brendshme e stilistëve Ka dhoma gjumi që kanë një komodinë, për shkak të hapësirës ose dizajnit. Vera September 12, 2018 at 9:14 pm - Reply Dhomat standarte per 3 persona dhe per 10 dit,ju lutem sa kushtojn? Ky fjalor është mundësuar nga Vasil Miho Acid reflux. BENIAN SHA. Ngrohja e shtëpisë më pak efikase do të përdorte gjithashtu më shumë karbon. 2+1pax, janë të përfshira 6 dhoma për persona me aftësi të kufizuara), dhoma Familjare (42m² me dy dhoma gjumi me derë ndarëse, 2+2pax), dhoma Familjare me shtrat dykatësh (sikurse dhomat standarde 26m², por me shtrat dykatësh, max. Hoteli disponon verande e cila mund te kthehet ne restorant, bar kafe dhe parkim. : +355675302000 Register Fokusi yne eshte ne prodhimin e mobiljeve si: dhoma gjumi, minibare, portmonto, dollape, elemente te ndryshme mobiljesh, dysheke si dhe kende apo divane. Shitet trualli me sipërfaqe prej 318 metra katrorë në Çagllavicë/Prishtinë. Me një naltësi mbitetare prej 1600 3 jan 2022 - Dhomë private për $29. Translated. furniture. Madhësia e tekstit: Reperi me famë botërore, Drake, po teston ujërat e Beverly Hills pasi ka marrë me qira për pushime, një rezidencë me shtatë dhoma gjumi, e cila kushton plot 65 milionë dollarë. Dhoma gjumi nga Tree Home në të shumtën e rasteve përfshihen me banjo apo edhe zh. Ne ofrojmë një përzgjedhje të madhe të mobiljeve elegante dhe me çmime të përballueshme. Dhoma Gjumi me Porosi dhomat jon me gara. Prona luksoze krenohet me një kompleks palestre të teknologjisë së lartë i kompletuar me pishinë dhe xhakuzi-çka i lejon Ronaldos të punojë në palestrën e tij përpara kthimit të tij në Old Trafford të shtunën WARNING Illegal string offset 'name' in /var/sites/g/gdesign-ks. Lidhu me nje konsulent RE/MAX per me shume informacion. Dhoma 3 shtretërshe. 5 m 2 ndersa kati përdhe 110 m 2. Kuzhine Akrelik 4 metra lineare e kompletuar. Çmimi është për m2 dhe i diskutueshëm te Showroom-et Billa. ALPINE CARRARA 60X60 PORC GL kushton 1,290 Lekë/m² dhe çmimi në Euro prej 10. Hoteli ka gjithsej 7 dhoma te organizuara ne 1+1 te cilat jane te pajisura me te gjitha kushtet e nevojshme per te siguruar nje ambjent komod dhe relaxues per ditet tuaja te pushimit. 7. Armand Kallushi është tashmë një biznes i konsoliduar në fushën e mobilimit dhe interior-design-it prej më shumë se 15 vitesh të ambjenteve të ndryshme si shtëpi, hotele, zyra, shkolla, insttucione publike dhe private etj. Hoteli disponon 17 dhoma te tilla me siperfaqe prej 63 m2. 880 shpalljeve për dyer, dritare dhe ndriçues në gjithë Kosovën. cmimi 58,000 euro per informacione me te hollesishme dhe per nje vizite ne prone kontaktoni gentjan marku cel:+355697503297 Irea Property ofron per shitje nje apartment me cmim 30 % me lire nga cmimet e zones. Shtëpitë janë me një Truall (2. Rrallëherë, në mes të kohërave të zakonshme, na mundësohet të jetojmë një jetë përrallore. Grande. Kërkoni shpallje për dhoma gjumi të modeleve të ndryshme dhe gjeni modelin tuaj të preferuar të dhomave moderne, klasike, dhomave prej druri, të thjeshta dhe modele tjera në mesin e … Mobilje për dhoma gjumi të reja dhe të përdorura në shitje. Prona ndodhet në afërsi të repartit Ushtarak Zall Herr,në distancë 6 km nga qëndra e Bashkisë Kamëz, në distancë 14 km nga e Tiranës. al operon në tregun shqiptar si një kompani e specializuar në shitjen e smartfonëve (celularë) dhe paisjeve të tjera si aksesorë, ora, tableta etj. Në brendësi të tij ndodhen një tavolinë për të zhvilluar takime e zbukuruar me ar, dhoma gjumi, një palestër, një bar edhe është i pajisur me një sistem të avancuar të komunikimit. Mobilieri Mandi me administrator Z. 599. REFRG161700 - Prane Kompleksit Delijorgji, buze rruge shitet apartament 2+1+2 me hapesira teper te bollshme dhe cmim okazional per zonen dhe cmimet e tregut ne zone. 90 m2 me cmim nen vleren e tregut. 840 € Dhoma luksoze iu ofron një akomodim cilësor për t’iu bërë të ndiheni rehat dhe të relaksuar pas kënaqësive të ditës tuaj të pushimeve. Shumica e dhomave të gjumit në Amerikën Veriore, Australi,dhe Europë së fundmi kanë dy dhoma gjumi , zakonisht një dhomë gjumi kryesore (e cila përdoret dhe Shtatë dhoma gjumi dhe 14 banja, brenda shtëpisë së pushimit 65 milionë dollarë të reperit të famshëm (FOTO) 10 Nëntor, 2021 22:55. 2 Dhoma … TAPETA & SIXHADE RRUGA 5 MAJI, TIRANE 069 49 18 888 tapetet. apartamenti eshte i organizuar me dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, koridor dhe ballkon. Kthimi në ora 16:30. Dhomë Gjumi Krimea. shërbim fjetje me mëngjes Serta është një kompani me bazë në Hoffman Estates, Ilinois e cila është e specializuar në prodhimin e dyshekëve. Shporta e Blerjeve është bosh! Galeri. 12 foto. Toka 250- 600 m2. 500 Euro (Yzberisht) 74500 Yzberisht. Çmimi me TVSH: 518. Apartamenti ndodhet ne zonen e vjeter Dhoma; Gjumi; Dyshek; Dyshek; Dopio; Dyshek me ajër INTEX 64143, 152x203x25cm; Intex. Sunday, 9 … Kontakt. Jepet per qira apartament 2+1 tek Kompleksi Panorama. 000 metra katrorë. Ju sjellim modelet më të reja të dhomave të gjumit me dizajn ekskluziv ose sipas porosisë SHIKO MODELET. Shiko 12 foto te 500 m2, {seo:PTotalRooms} VilëT. Ambiente tregtare Me sipërfaqe nga 26m² deri në 130 m² të përshtatshme për bar, caffé, restorant, EVIS RESIDENCE Projekt i menaxhuar nga Mundësi investimi në qëndër të Tiranës Nga kati +1 e … Apartament me qira ditore 1001 Tirana. Na kontaktoni Tel: 039-433-180, (+377) 44-139-353, (+386)49-300-838, info@ukaj. Pasi që ambienti ku rrimë është shumë i rëndësishëm, ne jemi kujdesur që të sjellim mobilet më të mira për dhomat e ditës Bli Online mbi 82,000 produkte për shtëpinë, biznesin apo familjen me transport FALAS. 29% zbritje. E vendosur ndoshta në një nga zonat më të mira të qytetit, ky apartament në shëtitoren Vlorë Is mundësi e shkëlqyeshme dhe ka potencial të madh si investim për të tashmen dhe të ardhmen. Vilat 2 katëshe janë vendosur në vijën e dytë, me pamje nga deti. Zone e Përshkrimi i pronës. Apartamenti ka 2 dhoma, 1 dhome gjumi me krevat dopio dhe 1 dhome dite ku gjithashtu ka +1 krevat. Dhuroni ambientit tuaj një pamje më ndryshe dhe komoditet maksimal, me modelet më të reja! Mobilje me cmimet me te mira ne treg ! Dhoma gjumi, Kende, Divane, Mobilje TV, Tavolina, Karrige, Kuzhina me porosi, Mobilje Tualeti etj. 4pax) dhe 2 dhoma për personat me Vilë e bashkangjitur në shitje 2 kateshe me sipërfaqe totale ndertimi 215 m2 + 453 m2 oborr. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, disa metra larg kompleksit Vizion Plus. Vilat e Bashkangjitura me 4 hyrje individuale me sip 130. Mobilje Dhoma Gjumi me porosi viber +383 44 799-989. Na kontaktoni Llamba - Dhoma e gjumit - Top 10 ★ shitësi më i lartë ★ Krahaso ests Testet ★ Udhëzues ★ Përvojë ★ Blej lirë online ★ Llambë - Dhoma gjumi - Top 10 Kalo në përmbajtje Menu Dhoma gjumi për princeshën e dashur: Kjo brendshme klasike e dhomës së gjumit me theksime të Art Deco është thjesht magjepsëse me bukurinë e saj të harlisur dhe dekorimin luksoz. Ofrohet mundesi parkimi i garantuar,internet,televizor, kuzhine,frigorifer. 5m2 + 60. php on line 65. Sidoqoftë, dy komodina afër shtratit janë thelbësore në një dhomë gjumi në mënyrë që secili të ketë hapësirën e tij personale. 9m2 në Kullën Front BANESAT. Nxito te kapesh cmimet me te mira okazion ne zonat me te mira te tiranes dhe ne cdo … Hoteli disponon 17 dhoma te tilla me siperfaqe prej 63 m2. Por gjithashtu ne ju mundësojmë dhe shërbimin delivery në rastet kur produkti nuk është i disponueshmën në zonën ku ju jetoni kundrejt nje pagese. Shkruan: Kujtim Ramadani Shtrati marinari i fëmijëve Ikea është opsioni ideal i shtratit për të kursyer hapësirë. Kur arrinë produkti? 100 Ide me Dhoma Gjumi per Femije. Apartament i gjërë me dy dhoma gjumi në shëtitoren Vlorë për shitje. 5 Ari). 7 m2 Me dy dhoma gjumi Banesa: 86. Jepet me qera Hotel-Plazh ne Sarande ne vije te 1. l. banesat jan me 2 dhoma Fabrika e mobiljeve BELLINO ju ofron mobilje te kualitetit te larte, kuzhina moderne, dhoma gjumi, dyer te brendshme, divane, komoda, tavolina etj. Organizohet ne nje dhome ndenje se bashku me kendin e kuzhines, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. First Invest Real Estate erdhi si një nevojë e tregut imobiliar në Shqiperi për vlerësim të drejtë të pronës dhe parave tuaja. Fushë Kosovë Dje, 23:58 Dhoma ndeje në preferenca të madhësisë dhe formës do dizajnohen nga arkitektët . Depending on the location, specific project, and season, labor costs around $40 to $60 per hour for a standard painting job. Rruga e burgut. Rita Ora fitoi betejën për të ‘shkatërruar’ rezidencën prej 8 milionë funtesh në Londër për të instaluar dhomën e panikut – pavarësisht se u transferua në Los Angeles. Mobileri Klajdi eshte nje nga mobilerite me te medha ne Shqiperi. 2 + 1pax), dhomat e ekonomisë (të vendosura në shtojcën e ndërtesës, por të njëjta si dhomat standarde), Dhoma të mëdha (një dhomë gjumi më e madhe me krevat francez + 2pax), Dhomat e kyçjes (dy dhoma gjumi me dyert në mes, një banjo, maks. Pajisjet e […] Shtëpia e re e Neymarit është thjesht luks i tepruar – 7 dhoma gjumi dhe garazh për 20 makina 27 December 2021, 18:46; UFC zyrtarisht ka zbuluar listën me nokautet më madhështore të vitit dhe është thjesht tmerruese 27 December 2021, 17:30 Barbadosi, i saposhpallur republikë, e ka bërë superyllin Rihanna një nga heronjtë e saj kombëtarë. com/public_html/ip_cms/frontend/zone. 119 total views, 0 today. Ne prodhojmë dyer të hyrjes, dyer për dhoma, dritare, kuzhina, paradhoma, dhoma gjumi, si dhe të gjitha prodhimet enteriere për shtëpi, hotele, restaurante etj. Powered by Create your own unique website with customizable templates. Ku banojnë disa prej të yjeve të Hollywood, Ja cilat janë disa nga shtëpitë më të famshme të çifteve të Hollywood-it. Trualli ka 69000 EUR For Sale. Kërkoni shpallje për dyer, dritare dhe roleta të dimensioneve të ndryshme të plastikës, aluminit, drurit për shtëpinë apo banesën tuaj në mesin e 4. Kati përdhe ofron ambient ndenje, kuzhinë e vecuar + ambient ngrënie, tualet dite dhe verande. com Mobileri Globi ofron prej vitit 1994 ofron ne treg mobilje dhe aksesore per arredimin e shtepise apo biznesit tuaj. Apartamenti ka siperfaqe totale 118. Nëse do të transferoheni në Sh. Kthimi i acidit te stomakut ne ezofag. 29 Tetor, 2021. A, atëherë përgatitja për dokumentet e detyrueshme dhe shpenzimet e jetesës pas mbërritjes. Delta Home një pikë referimi për arredimin e ambienteve të ndryshme si kuzhina, dhoma gjumi, krevate, garderoba, paisje për zyra dhe për palestër. Organizohet ne sallon te bollshem,kuzhine te kompletuar, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon, dhe korridor shperndares qe ben ndarjen e zones se … Apartamenti eshte i organizuar ne; Sallon , kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet, korridor dhe ballkon. Nje pamje e bukur nga Prevalla. Publikimet e fundit. 6. 5 persona ose 4 + 2 persona) - dy dhoma gjumi dhe një dhomë që jetojnë me divan nxjerrëse, dysheme me qilim ose laminat. Prizren Dje, 23:22. 5 m2,me ashensor modern. Si pas Përmbajtja. I disponueshëm. 2 persona, 40 m²) - dy krevate standarde, qilim në dysheme. Shitet Apartament 2+1, n 1 kompleks rezidencial ne Yzberisht. per femije ose te rritur . Kati përdhesë përfshinë: dhomën e qëndrimit me kuzhinë & tryezarinë, dyer françeze dyshe që të çojnë drejt kopshtit prapa. 5 m² : sallon ndenje + kuzhinë, 1 dhome gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. 2 dhoma gjumi te lyera me hidromat. Kati III/ Një dhomë të madhe, kuzhinë, terasë e madhe. Në katin e dytë gjenden 2 dhoma gjumi dhe tualete. Për më shumë informacion rreth produkteve tona, na kontaktoni në +355 68 90 400 70, me e-mail në info@emigres. Vendi: Cote D’Azure, Francë. 3+1pax), Suitë dhoma (44m²; një dhomë e ditës dhe një dhomë e Shtepi ne shitje apo me qera vetem ne platformen iweb. Kompania ofron mobilje per dhoma gatimi, dhoma ndenje, mobilje per kuzhina gatimi dhe realizon mobilim salloni, shtepie, zyre si dhe Mobilim / … Sallon , kuzhine , dy dhoma gjumi Shifra – E14260 Tel/Whatsapp 049-399-700 –… Më Shumë Mobilje Dhoma Gjumi-Fjetjes vib+38344 799-989. Comments 23. Ju mund të përdorni internet WiFi dhe TV në këtë dhomë. Ne ofrojmë cmimet më të mira të pasurive të patundshme. Mobileri Tirana | Furniture Import-Export. Dyshek me ajër INTEX 64143, 152x203x25cm Vizitoni dyqanin e Rimida Online. Per vizite ne vile na kontaktoni! G&G EXCLUSIVE është kompani lidere në ndërtimin e objekteve nga druri, ku fokusin kryesor e ka ndërtimin e vilave nga druri. Kati i parë: Dhoma e madhe e gjumit me dush en-suite dhe gardërobë, 2 dhoma gjumi dyshe, banjo të veçantë. 59m 2. Practical and multi functional kitchens #prishtina #spooninterior #+38349678900. Ne kemi llogaritur se sa ka të ngjarë të kushtojë ky proces. Dhoma e gjumit së bashku me dhomat e tjera përbëjnë shtëpinë. Pjesa e Jashtme. Dhoma Gjumi me Porosi Viber +38344 799 989. Në aladini. Friday, December 20, 2019. Rr. Banesa ka siperfaqe prej 123. Momoa thuhet se është në karantinë në një rezidencë me tetë dhoma gjumi, 11 tualete me vlerë 20 milionë funte në Londrën Veriore. Gratë që ishin përqëndruar në kompjuterat e tyre ngritën kokat njëherësh. Live Chat. Mobilje për dhoma gjumi Fushë Kosovë. Shitet apartament 2+1+2 ne zonen e Stacionit te Trenit . Jun 17, 2021 - Explore Shemsi Fazliu's board "Dhoma gjumi" on Pinterest. 11. Ne Shitje Shtepi. search. Dhoma plazhi ne dhermi ana ju ofron teper komoditet ne dhomat e saj. 92,807 € 2 bedroom apartment in the neighborhood of Muhaxherëve. 70m2 në Pejë 150000 EUR Në Shitje. 85 m2 secila. Donatella është dhoma e gjumit që kombinon rehatin me zgjedhje të dizajnuara mirë. Na gjeni shumë lehtë duke përdorur Google Map- AHF Aksesorë mobilerie. Home/LAMINATE & PARKETE/Laminat/AC5 12mm, SWISS KRONO/MURANO OAK … Shitja e apartamenteve në Gjeorgji me çmime konkurruese. Apartamentet ndodhen në katin e parë, dytë dhe të tretë të një ndertimi të ri cilesor. Shtatë dhoma gjumi dhe 14 banja, brenda shtëpisë së pushimit 65 milionë dollarë të reperit të famshëm (FOTO) E Mërkurë 10 Nëntor 2021, 09:03 Gazeta Shqip Reperi me famë botërore, Drake, po teston ujërat e Beverly Hills pasi ka marrë me qira për pushime, një rezidencë me shtatë dhoma gjumi, e cila kushton plot 65 milionë Në prodhimet tona do të gjeni mobilim të plotë duke filluar nga dyer të brendshme, dyer të blinduara, dritare, parkete, guzhina, dhoma gjumi, shkallë dhe parmake, bibloteka, etazhere, veshje guri, fasada të brendshme dhe të jashtme, mozaik, letër murale dhe çdo aksesor që nevojitet për mobilim modele dhe stilime moderne dhe kalsike. Cmimi 79. Box 43 12520 Nules (Castellón) SPAIN Apartamentet perbehen nga 2 (dy) dhoma gjumi +nje dhome sallone-guzhine + dy tualete + verande e madhe. €100. Kapaciteti: 4 + 1 ose 2 + 3 Madhësia: 42 m² Kontakt. Zgjedhja më e veshtire nëse do arredojmë shtëpinë mendoj se është dhoma e femijeve. per cilesine me te mire dhe per cmimet me te lira ju mirepresim ofrojme sherbimin ne cdo qytet te shqiperise po ashtu edhe jashte shqiperise rezervo ne Cel:0682522244 per ata qe jane jashte vendit 00355682522244. Ylli bleu pronën me gjashtë dhoma gjumi të klasës II në Primrose Hill, e Mobileri on Filikaqa. Pasura e llojit "Apartament",me sipërfaqe 75 m2,ndodhet në zonën kadastrale ZK 3878. 8m2 dhe eshte i organizuar ne 1 sallon te madh ndenje me kuzhinen , 2 dhoma gjumi , 2 tualete dhe 1 ballkon . Kjo është një mundësi unike për të blerë një pronë me parametrat e çmimeve të viteve më parë, 6 dhoma janë me krevate dopjo plus 3 krevate tek. Ylli i Hollywood-it, Jason Momoa, ka rezultuar pozitiv me Covid-19 dhe aktualisht është duke qëndruar në izolim në Mbretërinë e Bashkuar. Hyrja e dytë: Kati I/ 3 dhomë, banjo, terasë me koridore. Apartamenti përbëhet nga kuzhinë,2 dhoma gjumi dhe një tualet,ndodhet në katin e 2-të. Lloji i pronës. Nga salloni aksesohet llozha me orientim jug-lindje. Faqja Kryesore » NOVA HOME | Arredim Shtëpie, Divane, Kënde, Tavolina Ngrënie. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 131. Shiko njoftimet dhe gjej mobilje të ndryshme si dollapa për dhoma gjumi, dhoma gjumi klasike, llampa për dhoma gjumi, dhoma gjumi prej druri, rafte për dhoma gjumi, dhoma gjumi të thjeshta dhe shumë lloje tjera në shitje në MerrJep. View 17 photos of this 118 SqM, 2 Bedrooms Condo/Apartment. Materiali: Melaminë. Agjentët tanë. Me Aladini expres produkti vjen tek ju brënda 3 orëve. € 130,000. Shitet apartament me pamje nga deti ne rrugen Rustaveli ne Batumi Shitet apartament 84. Eksplorimi i pamjeve nenujore te pasura, te arritshme toka apo deti nepermjet xhirove sugjestionuese me varke, do tju lejoje te krijoni nje kendveshtrim te ri te mrekullive tona dhe ti rizbuloni gjithnje te reja ne gjendjen e tyre te paprekur. jepet me qera verore apartament . Parkim per 2 makina. Disa nga tarracierët kanë edhe dhomë relaksi dhe fitnesi, ndërsa tarracieri penthouse ka edhe një kopsht të mbyllur (winter garden). Dhoma ditore. Hyrja per ne apartament behet ne zonen e dites, ne te majte ndodhet tualeti kryesor, ne te majte te sallonit ndodhet dhoma matrimoniale me orientim lindje, dhoma e femijeve me orientim lindje. Vila është 2000 metra katrorë dhe përfshin 7 dhoma gjumi, 8 tualete, 5 dhoma ndenjeje dhe një pishinë. L 49,900. Punojm mobilje te ndryshme si : kuzhina, paradhoma, komodina, dhoma gjumi, set te banjove, dhoma gjumi per per femi me çmimet me te lira ne treg Gjithashtu mund edhe te na vizitoni ne Faqen Ton Ne Facebook MOBILERIA FLORENTI. Siperfaqa totale prej 64. Apartament tipi E: 59,50euro/nata. Të gjithë tarracierët kanë 2 e më shumë dhoma gjumi si dhe një qëndrim ditor me pamje të pandërprerë. B. Elemente Speciale Furniture Interior. Duke ofruar per ju cilsine më të mirë me cmimet më konkuruese. Papafingo per shitje ne Sarande - Apartament për Shitje - 156 m² Albania Estate ka nje apartament shume te bukur me pamje te paster te detit. Kuzhine mdf 4 metra lineare e kompletuar. Dy fabrika për ndërtimin e shtëpive të drurit në kapacitet prej afro 3000 metra katror. Një ndër investimet më të rëndësishme në jetën tuaj është prona. Komerciale - Dyqan - Zyrë Rezidenciale - Apartament - Vilë Tokë. Pa kosto të fshehura. Sokol Sopi)! Përfitoni nga çmimet promocionale! Nr kontaktues: 046404444 +38646404444(WhatsApp, Viber) See … Cmimet per kete tipologji 1,167,000 Eur - 1,286,000 Eur Vila eshte 3-kateshe dhe ka 15 dhoma total me 5-dhoma gjumi, 7-tualete dhe ne secilin kat ka dhoma pushimi, garderoba dhe me veranda personale. With agreement. Dhoma u zbulua pasi policia u përplas me tunele ilegale të gërmuara nga grabitësit e dyshuar në vitin 2017. Gjeni dyer dhe dritare me çmimet dhe ofertat më të volitshme për ju. VILA 2 KATËSHE. Jepen apartamente me qera ditore ne Tirane, prane qendres. APARTAMENTET: Apartamente 1+1 me sip. Gjeni dhoma gjumi me çmimet dhe ofertat më të volitshme për ju. Dhoma plazhi Sarande . Pas një dekade në ndërtim, shtëpia më e madhe në botë është në shitje. Dhoma gjumi, Ferizaj. Dhoma Gjumi viber +38344799989 049/494-030. Sian FKP 37 apo ndryshe e njohur si Terzo Millennio, është një jaht luksoz brenda […] Batanije per femije qe femija te mos zbulohet gjate nates. 1000000. 89,750 € Banesë në shitje 119. Krahaso ( 0) Shfaq 1 - 7 of 7 artikuj. Deluxe Family Room (Dhoma luksoze familjare) 5 dhoma me siperfaqe 70 m2: 2 dhoma gjumi, nje me krevat matrimonial dhe nje me dy shtreter tek te lidhura me dere, tualet dhe ballkon. Agjension për shitje të patundshmërisë. al ose në Live Chat me një nga përfaqësuesit tanë të disponueshëm aty për ju. Cmime promovuese banesave Ulqin 2021, Cmime e banesave fillojnë me 930 euro dhe promovimi zgjat deri më 20 janar. 3 m2 Me nje dhome gjumi Banesa: 81. Në katin e parë janë 3 dhoma gjumi, njëra prej të cilave posedon banjon private me Albania-Estate. Dublin, Irlandë – 103 mijë Dhoma gjumi te ndryshme,moderne dhe klasike. Dhoma dyshe superiore (2 shtretër standard, max. Romë, Itali – 100 mijë lekë. Organizuar në tre dhoma gjumi, ndenje- ngrënie-kuzhinë, dy tualete, një ballkon. 75 3 dhoma gjumi 2 Banjo 1 Garazh. Gjakovë Sot, 23:47 “Nexi’s Appartements” gjendet në Radstadt, Salzburg, ofron apartamente me 1 – 2 dhomë gjumi, dhomë të ndejës, kuzhinë, banje e gjithçka tjetër. Të gjitha me standard evropian. We offer rooms for up to 3 people, 2 adults + 1 children Shikime të lë pa frymë e detit, dhoma gjumi en-suite, dhoma dopio apo binjake, të pastër, me kosto të ulët, WiFi, ajer te kondicionuar, stafi që flasin gjuhë të ndryshme, mirësi dhe mirëdashësi, ndryshimin e peshqir dhe liri krevat. Dhomat janë të pajisura me tre shtretër, kanape, mobilje rrobash, me TV me lidhje kabllovike,frigorifer, balkon, banjo me ujë të ngrohtë termomineral. Të gjithë nxitonin të shisnin, por dhe shumë të tjerë gjurmonin okazionet gati për të blerë më lirë. Modelet. Nëse nuk keni një kartë krediti mos u shqetësoni, sepse tek ne mund ta paguash produktin pasi ta sjellim në adresën tuaj. Nxito te kapesh cmimet me te mira okazion ne zonat me te mira te tiranes dhe ne cdo vend te shqiperise. Zgara e krevatit Erica, ndërkohë që j’u krijon hapësirë me hapësirën e gjerë të punës, krijon për shtëpinë tuaj një atmosferë moderne. Ky kat funksionon si ambjent banimi dhe përbëhet nga 1 Verandë, 1 Korridor, 1 Ambjente Ndenje + Gatimi, 2 Dhoma Gjumi , 1 Tualet dhe 1 Depo Apartament me 2 dhoma gjumi (4 standard + 2 shtretër shtesë, max. Nga TS 110/35/10kV Prishtina 1 (H03) do të Erica . Ne ofrojmë dhoma superiore ANTAG , Dhoma 2she dhoma 3she dhe dhoma 4she Produktet tona ju do të mund t’i gjeni në dyqane aksesorësh dhe mobileri të ndryshme, sepse ne cdo rreth ne kemi perfaqesuesit tane. Përshkrim. Ne cmimin e shitjes perfshihet dhe rikonstuksioni i te gjithe objektit ne hapsirat e brendshme dhe te jashtme . E zeme se busi mbushet dy here full ne dite por qe Mbas 2-3 ditesh u zgjova naten dhe shkova meçekiç ne dor te dhoma e prinderve M ka par per 7 minuta i 150000 EUR Në Shitje. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 69m2 dhe ndodhet ne katin e 5 te parafundit te nje pallati ekzistues. 5pax), dhe kostume Honeymoon (47m², një dhomë gjumi me krevat francez 97. Ju mund të përdorni një ndriçues tavani dhe llambat e shtratit, për shembull. Dhoma Gjumi Interior. shitet apartament 2+1 me neto sip. Cfare po kerkon? Njoftime Pune, Shtepi me Qera, Shtepi ne Shitje apo Makina ne shitje? Nese te duhet dicka, celsi i asaj qe po kerkon eshte tek Gazeta Celesi. € 79. Istog Sot, 21:47. Dhoma gjumi 1 Noli Ceku ID: A2652 Per Shitje. Informacion mbi Apartamentin: • Kati i 2 • Sipërfaqa: 98 m2 • Me çertifikatë pronësie • Orientim: Jug-Perëndim. Te gjitha jane me pamje nga deti. Dhoma e gjumit LOFT me një dizajn mahnitës dhe kualitet të lartë të punimit vjen me një çmim për vetëm 2195€ , seti përfshinë Ormanin, Jogin, Shtratin, Komodën, Pasqyren dhe dy Nako. Apartamentet ndodhen 4 minuta larg plazhit dhe shetitores se qytetit Cmimet variojne nga 20 euro - 40 euro Cel. 3- Vila Leopolda. shta vijnë nga qyteti i Beratit, mëngjesin e kësaj të enjteje. - NE ZONEN E BLLOKUT, Shitet apartament 2 dhoma gjumi + 2 zyra + 3 banjo (cdo dhome me banjo me vete), ne katin e trete te nje pallati te ri, ne Rruga Pjeter Bogdani, mbi Polikliniken DOCTOR HOSPITAL ALBANIA. Cmimet e apartamenteve: Vija e pare 1600 euro/m2 Vija e dyte 1550 euro /m2. Dhoma - 2 Banjo - 1 Dhoma gjumi - 2 Jepet me qera apartament 2+1 tek Farmacia 10, Rruga e Cmimet me te mira dhe me te lira ne treg ! Deshironi te blini ose te shisni apo jepni me qera Apartament, Vila, Shtepi Private, Shtepi me Verande, Garazh, Dubleks, Truall, Komerciale, Vacanze in Albania. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe tavolina buke tavolina ngrenie te bukura e te lira merrjep tavolina buke te perdorura kuzhina te perdorura tavolina restoranti te perdorura kende moderne te perdorura. Dhoma gjumi 0 Tualete 1 Garazh 1 Ilir Kastrati 10 Jan 2022 Klientët tanë na rekomandojnë jo vetëm se ata mund të shohin cilësinë në shërbimet që ne ofrojmë, as për shkak të përvojës sonë të gjatë në këmbë, por sepse më e rëndësishmja, Ne japim rezultate. See more ideas about bedroom design, bedroom interior, modern bedroom. Cmimi: 30 € per person (fjetje me mëngjes) Në çmim prfshihet: Akomodimi në hotel me mëngjes. Pansioni i plotë përfshin terapitë e përshkruara nga mjeku, mëngjezin, drekën dhe darkën. Merrjep. Apartment 128 sqm. O. We have a wide range of Albanian properties and Mediterranean real estate for sale. Ne total kjo ndertese disponon (17 apartamente) 46 dhoma + 19 banja + 2 ambjente sherbimi . Seti dhomës së gjumit Krimea është gjithçka i duhet dhomës tuaj. Cmimi 280,000 Euro. 4 m2 Me nje dhome gjumi Banesa: 61. Zgjidhni Për qera Për shitje. Sot të ofrosh një produkt është një gjë shum e lehtë, por të krijosh mundësin që konsumatori të pranoj at produkt ës Ne ju ofrojme kende dhe divane nga të gjitha llojet me porosi si dhe kende standarte 280 cm x 280 cm. com DA: 15 PA: 50 MOZ Rank: 78. Kurse tjetra ka siperfaqe 240m2. Apartament per shitje, 3 dhoma, 1 kuzhine, 3 banja, 1 ballkon, 104. rendit sipas përputhja më e mirë çmimi në rritje çmimi në ulje. 00 € Apartamenti ka dy dhoma gjumi dhe dy banja. Vlerëso këtë produkt. Një garazhë 30 m2 në oborr ndaras shtëpisë. Lipjan Sot, 21:13. Mbajtese Metalike per kepuce me 2 kate | Shoe Rack. Materialet e perdorura jane mjaft cilesore dhe cmimet jane mese te arsyeshme. Ofertat e Hoteleve në Bogë. 138 likes. Largesia nga deti 500m. Agjensi Okazione. Ne shpenzojmë një të tretën e jetës sonë në dhomë gjumi, kështu që është e rëndësishme që kjo të jetë praktike dhe mirëpritëse, pasi Donatella ju ofron një … Dhoma gjumi cmimet dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Të ngjashme. Sipas studimit të Lucas Fox, një prej kompanive më të mëdha të shit-blerjeve të pasurisë luksoze të patundshme, çmimet në zonat më të preferuara të Spanjës kanë rënë me 50 për qind, që prej krizës së viteve 2006-2007. Kati dytë II/ 3 dhoma, banjo, terasë me koridor. Apartament 84. 55. 000. Prishtina-Mati 1- Surface 72 Beds 2 Baths 1 Garage 0 Ilir Kastrati 21 Dec 2021 For Sale. Kompleksi i tri villave në Prevallë, ne malet e Sharrit, ju mundëson pushime te këndëshme. Tek ne do te gjeni çmimet më të mira cilësi dhe shërbim korrekt. Tirane, shes apartament 2+1+A+BLK Kati 10, 100 m 74. 900 mije euro . Shto ne Shporte. Per nje vizite ne prone apo ne prona te ngjashme na kontaktoni. About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features Press Copyright Contact us Creators 69000 EUR For Sale. Arkeologët zbuluan gjithashtu mbetjet skeletore të dy njerëzve, që besohet se ishin një burrë i pasur dhe skllavi i tij mashkull, të cilët u goditën nga hiri vullkanik kur u përpoqën të arratiseshin pas shpërthimit. e mobilua r kati i pare . Details. Ndërtesa është godinë banimi. Zgara e krevatit Grande, me dizajnin e veçantë të të ciliit mund të sillni për dhomën tuaj një prekje magjike, do ta keni të pamundur të hiqni dorë prej tij pasi përkrah pamjen estetike dhe hapërsirat e tij të brendshme të gjera. Mbajtese kepucesh e qendrueshme dhe jetegjate. 25 m2 dhe perbehet nga dy dhoma gjumi sallon me guzhin Të cilat ia u sjellim kudo që të ndodheni. Apartamenti ka nje strukture perfekte, me dy dhoma gjumi te bollshme, … Organizohet ne sallon dhe kend kuzhine, dy dhoma gjumi, tualeti dhe llozha. Shtëpitë e ëndrrave. 0% interes për 6 muaj! OFERTA. 900. 5 milion euro. Apartament ne shitje 2+1 te Stacioni Trenit. Ujle çmimi me Stafin e Shitjeve në varësi të sasisë së porositur. Get Started Gjumi është një gjëndje e natyrshme pushimi i rregullt trupor. Shtëpia me vendndodhje në Amsterdam-Zuidoost ka dy dhoma gjumi dhe një oborr të vogël. Punimet do të kryhen nga ekipet e KEDS-it, ndërsa janë të domosdoshme për siguri të sistemit. Mobileri Globi ofron produkte në kategoritë: Mobilim dhe dekorim i brendshëm dhe i jashtëm, Kuzhina dhe aksesorët e saj. Duke perfshire: Dyert levizese te dollapeve te rrobave,mobilje te dhomave te dites, te dhomave te fjetjeve, dhomave te femijeve,tavolina per TV,Tavolina per Koktej, karrige, tavolina per kompjuter ,etj Moderne, pothuajse minimaliste, Skema është njesia televizive që di të mashtrojë thjeshtësinë. Apartamentes dhe dhoma per pushime Sarande Shqiperi K0004 1Apartament 2+1 kapaciteti 7Persona, Kati i II (dyte) Dhome gjumi, krevat dopjo + 1 krevat tek, Dhome gjumi 2 krevate tek, Sallon i mobiluar+ kuzhine e kompletuar per mundesi gatimi. Çmimet e bukës dhe të miellit prej ditësh janë shtrenjtuar në Shqipëri, kjo për shkak se kompanitë që operojnë në vendin tonë, vendosën që në bahskëpunim me njër-tjetrën të rrisin çmimin e miellit. 6,400 likes · 14 talking about this. 14 m². "Sa fëmije do jenë", sa hapësirë duhet lëne, si duhen vëne krevatet, … Ne prodhojmë dyer të hyrjes, dyer për dhoma, dritare, kuzhina, paradhoma, dhoma gjumi, si dhe të gjitha prodhimet enteriere për shtëpi, hotele, restaurante etj. - … Një vilë me 3 deri 4 dhoma gjumi mund të kushtojë nga 800 mijë deri në 1. Pershkrimi: Largesia nga deti 50 meter linear. TRANSPORT. Ka nje siperfaqe prej 105 m2 dhe ndodhet … 105 2 Bedrooms 1 Bathroom MURANO OAK 1375X188X12MM WG AC5 ME FUGE D3501. JU MIRËPRESIM! FAQ Pyetje / Pergjigjie Ku ndodheni? Pika kryesore e AHF është në Rrugën Don Bosko, afër shkollës Don Bosko, Tiranë. Dhoma Gjumi Kuzhina Dhoma Dite vib+383 44 799-989. Me çertifikate pronesie. Për një familje në një shtëpi me tre dhoma gjumi me një kazan me gaz, mund të përkthehet në një diferencë prej afro 200 £ në faturat vjetore të energjisë. per me shume info kontaktoni ne nr0695896275 27/08/2019 14:28 Lexo detajet. “Daily Mail” shkruan se kjo rezidencë ka 21 dhoma gjumi dhe 42 tualete. Ajo ka brenda fabrikën e vet të energjisë. 2 Dhoma gjumi 1 Tualete 70 m². 90 m2 ne Porta Tower. Kur mund të vizitoj showroomin? AHF ju mirëpret nga e hëna në të shtunë në orarin 08:00-17:00. Beach rooms Dhermi are located 70 m in front of one of most beautiful beaches in Albania. Secili apartament posedon dhoma të klimatizuar, televizor, wifi pa pagesë. pamje mga deti . Rezervimi juaj është i garantuar. Bëhet fjalë për jahtin e prodhuar nga Tecnomar që u angazhua nga zyrtarë të Lamborghini. 1 Sute, dhome gjumi, sallon, kuzhine plus dy banja. Gjithashtu iu ofron hapësirë me të madhe, pamje anësore, pamje nga deti dhe cilësi të lartë në cdo detaj. Apartamenti është i pozicionuar në zonën e Komunës së Parisit, tek Qendra Kristal. Gjumi nuk është një gjendje e pavetëdijshme, por më tepër, një gjendje prehjeje trupore e mendore, që karakterizohet nga një zvogëlim i vullnetshëm i lëvizjeve trupore, rënie e reaksioneve ndaj Nje vend ku jeni ju ata qe vendosni. REFAS031914 - Jeto në qetësinë dhe ajrin e pastër që ofron Pylli i Fazanit! Vila ndodhet mbi tre kate dhe është e organizuar si më poshtë: në katin e parë ka sallonin, një kuzhinë të veçuar dhe një tualet; në katin e dytë ka dy dhoma gjumi me tualet të përbashkët dhe një dhomë gjumi me tualet të brendshëm; në katin e tretë është dhoma e Mobileria Agroni është kompani e cilla bënë shitjen e Garnitura, Dhoma gjumi, Paradhoma, Tavolina, Kuzhina dhe shumë produkte tjera moderne për ambientin tuaj. by Beauty. Dritan Hoxha 27,000 Euro. Dyer, dritare, roleta dhe ndriçues në shitje. Sallon, Kuzhin, 4 Dhoma Gjumi, 2 Banjo, Ballkon, 2 Shpajza. Isa Kastrati Shitet hyrja 2+1 . Me profesionalizëm dhe përkushtim, ne kujdesemi të ndihmojmë cdo individ të përmbushin nevojat e tyre imobilare duke ofruar cmimet më të mira të pasurive të patundshme. Në katin përdhes gjendet një salloni i hapur në tërësi, një dhomë gjumi, dhe një banjo. al gjej shumellojshmerine me te madhe te produkteve te aksesueshme ne çdo moment nga telefoni juaj. Est Properties. com Mobileria Besi prezenton koleksionin me te ri te mobilieve. apartamenti per - 12 PERSONA ka siperfaqe 70 m2, 3 - dhoma gjumi, 1- dhome kuzhine, 1 - banjo me dush, 3- krevate dopjo 6- krevate tek, dollap, komodina, frigorifer me frizer aircondicioner, wi-fi. July 18 at 12:55 PM ·. Aty ka 31 apartamente dhe vila të stilit fshatar arab, ndërsa hoteli kryesor ka 246 dhoma dhe suita, përcjell Telegrafi. +355 695526026. Nisja të shtunën në ora 08:00. Gjumi është e kundërta e zgjimit. Shitet shtëpia në lagjën Marigona Residence. Me vendndodhje në Municipio III, apartamenti ka vetëm një dhomë gjumi. Jemi kompania e parë në rajon e ndërtimeve nga druri, që kemi sjellur për të gjithë ju ekspozitën e vilave nga druri, për t’i parë … Koronavirusi e shfaqi efektin e tij menjëherë në tregun imobiliar në Itali, ku çmimet e pronave ranë ndjeshëm. Këto pamje të tri. Me nje eksperiencë më shumë se 20 vjecare në kerkim të kënaqësisë konsumatore, rritjes së larmishmërisë së produkteve, shërbimit të një cilësie sipas standarteve ndërkombëtare, vijmë me një përkushtim i cili qëndron dhe kërkon të jetë gjithmonë një simbol besimi, vazhdimësie dhe cilësie për të gjithë klientet tanë. Vilat e bashkëngjitura përfshijnë 2 njësi, dhe kanë sipërfaqe rreth 110 m² dhe janë në vijën e parë të projektit, vetëm 150 m larg bregut të detit . Vija te tjera 1500 euro /m2 Dyer te jashtme te blinduara, dyer te jashtme,dyer te blinduara italiane,dyer te blinduara cilesore,dyer te blinduara ne tirane cmimet,dyer te jashtme blindato, Vila është 2000 metra katrorë dhe përfshin 7 dhoma gjumi, 8 tualete, 5 dhoma ndenjeje dhe një pishinë. Amsterdam, Hollandë – 100 mijë lekë. 2021 Cmimi 2000 fiks 0638829575. Çdo dhomë ka ballkon, TV , Wireless , kondicioner, frigorifer , dush, banjpo etj. Një shtëpi tipike gjysmë e shkëputur me tre dhoma gjumi e sapo bërë nga tulla, izolim dhe blloqe betoni do të ketë rreth shtatë ton CO2 të mishëruar vetëm në muret e jashtme. Shitet golf 4 Kubikazha 2. U themelua ne vitin 1996 me fillime modeste, por me ambicie te medha. Kamina dhoma gjumi Dhi Shtrat krevat Poni Dhome gjumi Mobilje dollap dhoma per vajza Motor Dhoma Dhom gjumi Dyr dhoma gjumi te perdorne ne kosov dhoma per te rritrit ne Kosovë Orman Korniza per foto komod laminat Vitrin mobile te perdorura gjith kosoven krevat per femij dhoma per … Shiten apartamente 1+1 në Korçë. Një zgjedhje e madhe e pasurive të patundshme në tregun sekondar në Batumi dhe rajone të tjera. Apartamente per shitje 72000. * 3 dhoma gjumi * 2 banjo * Depo * 2 ballkon! Garazhd për Veturë 📍 Prishtinë, Rr. 150000 EUR Në Shitje. Showbiz. € 37. Nëse dëshironi siguri, garanci dhe çmimet më të mira në treg bashkëpunoni me First Invest Realestate Albania. Përmban 29 banjo, një fushë basketbolli, fusha tenisi, 3 pishina dhe një dhomë ngrënieje 27 metra të gjatë. Çmimet më të mira në treg të garantuara. Në të Shqipërinë! BLI ME KËSTE. Cmimet variojne 3000 - 8200 lek/nata ose 25 - 67 euro/nata. Me shumë prona të shitura Arcadia Suites Bangkok është një ndërtesë 8-katëshe me 73 dhoma në total, që ofron 4 lloje dhomash: – Superior me një dhomë gjumi: Dhoma superiore, 39㎡ – Një Dhoma gjumi Deluxe King/Twin: suitë luksoze, 45 metra katrorë – Premiere me një dhomë gjumi: suitë Premier, 48 metra katrorë Detaje: Kjo shtëpi me 29 dhoma gjumi, ka një sipërfaqe që i kalon 4 km katrorë. Prej më shumë se 10 vite, Celular. 11/03/2012. Lexoni rishikimin e miqve të vërtetë. 1,990 L. Apartamente 2+1 me sip. 98 deri 105 m2. Ofertat më të mira. Disa vende pa rrymë edhe sot, ky është orari i ndërprerjeve. Dhomat tona te dizenjuara me nje stil elegant dhe ne menyre te tille që çdo dhomë me ndricim te bollshem dhe me nje kombinim te kendshem ngjyrash. Detail. +355 68 40 81 764. Kontakt. KEDS-i ka bërë të ditur se për shkak të punimeve në rrjet, sot dhe nesër do të ketë ndërprerje të energjisë elektrike. , Content, Showbiz *-Shitet apartament 2+1 *-Apartamenti ndahet ne : -2 dhoma gjumi , – kuzhine ,- dhome ndjenje, -ballkon *-Apartamenti ka mundesi per tu bere 3+1 *-Siperfaqja e apartamentit: 122 m2 * Ambjent Biznesi ne shitje Në Shitje €140,000. Dekori i brendshëm i avionit ka një stil neoklasik dhe është prodhuar nga Shoqata e Prodhimit të Avionëve “Voronezh”. Gjithashtu ka një fushë futbolli, fushë tenisi, stalla dhe ndodhet në një pronë prej 300 hektarësh. ka nje krevat per cifte per dy persona ke dhoma tjeter . Dhomat standarde (27m², një dhomë gjumi me krevat francez + krevat teke, një banjo, max. Calle Cami de Ratils, 40 12200 Onda (Castellón) SPAIN P. 0 Stres për blerjet tek ne, sepse të gjitha produtket kanë garanci. $ 172,000 - Tregu sekondar për apartamente, Apartament në një ndërtesë të re, Apartamente. Hilton Salwa Beach ka 84 vila, që variojnë nga dy deri në katër dhoma gjumi, me pishina private dhe qasje të drejtpërdrejtë në plazhin me rërë të bardhë (çmimet nga 1500 dollarë amerikanë për natë). Çmimet i shihni në faqen ku gjeni me Klikim. 72 deri 90 m2. Mobilim, Dekor, Kopshtari, Enë kuzhine, Elektroshtëpiake, Banjo, Shtrim Kjo ka një ndikim të drejtpërdrejtë në financat individuale të familjes. al. E vendosur në Wiltshire në … Apartament per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. fare prane detit me nje cmim prej 50 euro. Prona ne fjale ndodhet ne katin e 8 te pallatit "Jolly" ne qender te qytetit Lezhe. apartamenti ne fjale ndohdet ne katin e 7 te nje pallati ne lagjen beslidhja te lezhes. Kati dytë II/ 2 dhoma gjumi, koridor banjo, terasë. Cilesi dhe Garanci. E vendosur në Wiltshire në … Ofrohet PËR #‪‎SHITJE‬ Banesë 2+1 me Fletë poseduese në lagjen Mati 1 në Prishtinë tek Art Construction 80m²│2 Dhoma gjumi│Kati 2-të Kjo banesë moderne të cilen jemi duke e ofruar për shitje, ndodhet në objektin prej më të mirëve të ndertuar në lagjen e Spitalit, e pranuar teknikisht dhe me Fletë Poseduese. Seti përfshin 1 dollap, 2 komedina, 1 komo, 1 zgarë krevati, dhe 1 krevat pa dyshek. 00€. Vlera: 750 mln dollarë Lagjia Marigona Residence € 375,000. Llogaria ime; Rregjistrohu Përshkrimi. Apartamenti eshte me 3 dhoma gjumi, 3 banjo dhe ndodh Shitje. Punimet janë shume cilësore , me sistem kapot dhe panel diellor për çdo hyrje. Përfitoni ulje deri në 70% ! POROSIT ONLINE. 25 m2 dhe perbehet nga dy dhoma gjumi sallon me guzhin Mobileri , Bejm prodhimin e kuzhinave klaskie dhe moderene sipas porosis,gjithashtu bejm edhe ormona te ndryshem sipas porosis dhe Shitet apartament 2+1 me sip. 2 Dhoma Gjumi + 2 Banjo. Apartamenti ndodhet ne katin 7-te te nje pallati te ri, me dy ashensore dhe te mireadministruar. Shiten dy shtëpi në qendër të Prishtinës në rrugën Ismail Dumoshi. Kujtim Ramadani . Çfarë aksesoresh shet AHF? Tek ne do […] Salloi i mobileve G-DESIGN ofron këto lloje të produkteve:Kuzhina, Garnitura, Dhoma fjetje, Tavolina buke, Fotele, TV komod, Komode të ndryshme. 80m2. Stil cifti dhoma karakteristikat. 340 milionë dollarë është vlera e rezidencës gjigante 105. Apartamenti disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti i Gatimit • 2 Dhoma gjumi •2 Tualete Apartamente në Mal të Zi. Dhoma e gjumit është dhomë private (individuale), ku njerëzit zakonisht e përdorin për të fjetur gjatë natës ose për të pushuar gjatë ditës. Modelet i gjeni si kategori e veçantë në Menu. Kati parë ofron dhomë matrimoniale + garderobë + tualet, 2 dhoma gjumi, tualet me dritare dhe 2 ballkone. Id 4129195ne laprake, rruga marubi, shitet kati trete i nje shtepie private, me dy dhoma gjumi, siperfaqe 74 m² me hipoteke + 30 m² verande extra, tualet me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, Arcadia Suites Bangkok është një ndërtesë 8-katëshe me 73 dhoma në total, që ofron 4 lloje dhomash: – Superior me një dhomë gjumi: Dhoma superiore, 39㎡ – Një Dhoma gjumi Deluxe King/Twin: suitë luksoze, 45 metra katrorë – Premiere me një dhomë gjumi: suitë Premier, 48 metra katrorë Dhoma Ndeje; Dhoma Gjumi; Kuzhina; Banjo etj. : 00355692470310. … Jahti më i madh dhe më luksoz nga Lamborghini ka lundruar nëpër Mesdhe. 8 Dhoma kane krevate dopjo plus 2 krevate tek. Aktive. sixhadet@gmail. Dhoma gjumi Ekziston një rrugë e gjatë midis fitimit të lotarisë DV dhe marrjes së një Karte Green. Transport falas në të gjithë Shqiperinë. When autocomplete results are available use up and down arrows to review and enter to select. Çmimet. ADRESA: Rruga: Shkoder - … Në pistë u prit nga zyrtarët e United, teksa një ekip sigurie e shoqëroi deri tek rezidenca me shtatë dhoma gjumi. Ky apartament eshte i organizuar me dhome ndenje + kuzhine, 2 dhoma gjumi, banjo dhe ballkon. Kombinoni llamba të ndryshme për ndriçimin bazë dhe ndriçimin e theksit gjithashtu në dhomën tuaj të gjumit. Per shitje. Stil Mobileri ofron një gamë të gjërë produktesh si: Tavolina; Dhoma gjumi; Dhoma per femije; Kuzhina; Etazhere; Biblioteka; Zyra; Tavolina mesi; Portmonto; Mobilje tualeti; Rafte per bibloteka; Mobilje per zyra; Krevate dopio; krevate tek per femije; Tavolina pune; Raft per zyra; punime të ndryshme dekoruese, banak recepsioni, punime druri dekorative, etj. Mbyllet me zinxhir, e gjate 1m Material pambuk i ngrohte. 32 Euro është llogaritur me kursin 125 L/Euro. Ne shitje / 98 000. cmimet varjojne sipas periudhave. Connect with a RE/MAX real estate agent to find out more. ka ballkon dy dhoma gjumi ka dy krevate tekje . Ajo ndodhet në Bel Air, Los Angeles. Çmim i mirë për vetë luksin Shtëpitë dhe vilat buzë detit janë më të shtrenjta, por duke i krahasuar me çmimet në vendet e tjera janë prona të përballueshme. Ato kane 2 dhoma gjumi, nje shtrat matrimonial dhe nje dhome single me nje shtrat tek, tualet dhe ballkon. com Id 4129195ne laprake, rruga marubi, shitet kati trete i nje shtepie private, me dy dhoma gjumi, siperfaqe 74 m² me hipoteke + 30 m² verande extra, tualet me dritare, koridor qe lidhe gjithe dhomat, Banesë me 2 dhoma gjumi me qira në lagjen Mati 1. Kontaktet. Të cilat ia u sjellim kudo që të ndodheni. 81 m2 te organizuar ne sallon te madh, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor, dhoma gjumi dhoma femijesh divane dysheke elektroshtepiake kuzhina kende krevate komodina karrige librari mobilje tv mobilje korridori mobilje tualeti ndricim outdoor tavolina tavoline mesi tapete zgara kontakt kushte & afate oferta faq search. dhoma gjumi cmimet